Nowy produkt

Stelaż INDELA 120kg + hamak ACADIA

Idealny dla wszystkich osób poszukujących wypoczynek na świeżym powietrzu polecamy komfortowy jednoosobowy komplet hamakowy- stelaż wraz z hamakiem.


280,00 złStalowy stelaż do hamaka INDELA + jednoosobowy hamak ACADIA

Oferujemy Państwu mocny jednoosobowy stelaż do hamaka INDELA o nośności do 120 kg. W zestawie znajduje się stelaż do hamaka malowany proszkowy, jednosobowy hamak z drewnianą poprzeczką ACADIA oraz potrzebne do złożenia akcesoria montażowe.


Stelaż INDELA został wykonany ze stali pomalowanej lakierem proszkowym. Przed malowaniem każdy element został poddany piaskowaniu, dzięki czemu powłoka jest bardziej odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.


Stelaż stalowy do hamaka to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących wypoczynek na świeżym powietrzu. Idealnie nadaje się do ogrodu, na działkę, taras czy do mieszkania.


Dostępne kolory: szary, grafitowy, czarny, brązowy, biały, zielony


Dane techniczne


Hamak ACADIA został wykonany z przyjemnego w dotyku materiału (mieszanka 70% bawełny i 30% poliestru). Dzięki gramaturze 320 g/m2 hamak charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz komfortem użytkowania. Drewniane poprzeczki zapobiegają zwijaniu się materiału.


Dostępne kolory: kolorowy, zielony


Dane techniczne hamaka Acadia


Skład zestawu:

- Stelaż INDELA- 6 elementów stalowych

- Hamak ACADIA z poprzeczką

- Łańcuchy przedłużające

- Instrukcja montażu

- Akcesoria montażowe (haki, śruby, klucze)


Na stelaż udzielamy 24 miesiące gwarancji!


24 Inne produkty w tej samej kategorii: