BSH18-5

Nowy produkt

Hamak rodzinny Bossanova Champagne

Producent: La Siesta
ikona180cmikona400cmikona260cmikona360cm


1 050,00 złLuksusowy hamak rodzinny Bossanova Champagne z bawełny organicznej jest szczególnie obszerny, miękki i wygodny.

Poprzez jedyną w swoim rodzaju technikę tkania (diagonalnie-rozciągliwą) hamak ten idelanie dostosowuje się do kształtu ciała. Typowym akcentem brazylijskich hamaków są artystycznie wykończone frędzle oraz Macramé pomiędzy powierzchnią do leżakowania, a licznymi sznurami mocującymi, które optymalnie rozkładają ciężar ciała dbając o doskonały komfort. Łatwa w pielęgnacji eko-bawełna jest miękka oraz szczególnie przyjazna dla skóry.

Icon

Hamak rodzinny

Tradycyjny hamak dla jednej, dwóch lub większej ilości osób.

Wskazówka: nawygodniejszą pozycją leżenia w hamaku tego typu jest pozycja diagonalna

(na skos). W pozycji tej plecy są wyprostowane, a powierzchnia hamaku rozpościera się pod wpływem ciężaru ciała, nie otulając i nie krępując leżącego.

Icon

Bawełna z upraw ekologicznych

Fair wobec człowieka, fair wobec natury! W przeciwieństwie do zwykłej, komercyjnej bawełny, bawełna organiczna jest przyjazna dla środowiska. Eko-bawełna jest materiałem łatwym w pielęgnacji i przyjemnym dla skóry. Produkt ten odpowiada EK-Eko-Rozporządzeniu 834/2007.

Icon

Macramé, czyli tradycyjna sztuka łączenia sznurów

Kunsztowna siatka Macramé jest szczególnym elementem odznaczającym wysokojakościowe hamaki z Brazylii. Rezultatem tej pracochłonnej sztuki wiązania sznurów jest siatka, która łączy powierzchnię hamaku z jego zawieszeniem. Oprócz efektu estetycznego, Macramé odgrywa ważną rolę przy optymalnym rozłożeniu wagi ciała na sznury utrzymujące hamak, tym samym zapewniając dodatkowy komfort leżenia.

Icon

Tradycyjne zdobienie brzegów tkaniny frędzlami

Ręcznie plecione frędzle na brzegach tkaniny są znakiem rozpoznawczym brazylijskich hamaków. Tradycja „Verandy” kultywowana jest zwłaszcza w warsztatach na północy Brazylii.

Icon

Wysoka liczba sznurów podtrzymujących

Wysoka ilość sznurów prowadzących od powierzchni hamaku do systemu mocującego dba o szczególny komfort podczas leżenia w hamaku. Dzięki nim ciężar ciała zostaje optymalnie rozłożony, co pozwala na odczucie niemalże stanu nieważkości.

Dane techniczne:

IconDługość materiału : 180 cmIconDługość całkowita : 400 cm
IconDługość powierzchni do leżenia:260 cmIconGęstość splotu (g/m²) : 330
IconDopuszczalne obciążenie : 200 kgIconKraj produkcji : Brazylia
30IconMinimalny odstęp wymagany: 360cmikonaWaga: 2,4 kg

1 Inne produkty w tej samej kategorii: