SKU: ORH14-2

Nowy produkt

Orquídea Lagoon

Klasyczny hamak jednoosobowy wykonany z bawełny organicznej.


289,00 złHamak firmy La Siesta- Orquídea Lagoon 200 x 140 cm zapewni komfortowy wypoczynek jednej osobie o maksymalnej wadze 120 kg.
 
Dzięki niewielkiej wadze hamak może być używany w każdym dostępnym miejscu. Idealnie nadaje się do domu jak i na zewnątrz. Świetnie spawdzi się w mieszkaniu, w ogrodzie, na tarasie bądź balkonie. Szybki i łatwy montaż pozwoli na upragniony odpoczynek w zaledwie kilka sekund.

Hamak jednoosobowy Orquídea Lagoon – w łagodnym, kawowym kolorze bawełny organicznej. Produkt certyfikowany przez GOTS – fair wobec człowieka i natury.

 

Tradycyjny hamak przeznaczony dla jednej osoby.

Wskazówka: najwygodniejszą pozycją leżenia w hamaku są wyprostowane plecy, a powierzchnia hamaka rozpościera się pod wpływem ciężaru ciała, nie krępując leżącego.

Hamak jednososobowy

Bawełna z upraw ekologicznych (GOTS)

Fair wobec człowieka i natury! W przeciwieństwie do zwykłej, komercyjnej bawełny, bawełna organiczna jest przyjazna dla środowiska. Eko-bawełna jest materiałem łatwym w pielęgnacji i przyjemnym dla skóry.


bawełna
Wzmocnione i odporne na rozdarcie brzegi
Szczególnie gęsto tkane i wzmocnione brzegi materiału gwarantują długowieczność naszych produktów.
Wysoka liczba sznurów podtrzymujących
Wysoka ilość sznurów prowadzących od powierzchni hamaku do systemu mocującego dba o szczególny komfort podczas leżenia w hamaku.
Dane techniczne
Długość materiału:
140 cm  
Długość całkowita: 300 cm
Długość powierzchni do leżenia:
200 cm
Minimalny odstęp wymagany:
270 cm
Dopuszczalne obciążenie:
120 kg
 
Gęstość splotu (g/m²):
278
Kraj produkcji: Kolumbia

30 Inne produkty w tej samej kategorii: