HQR11-35

Nowy produkt

Dwuosobowy hamak z poprzeczką Hawaii Pacific

Producent: La Siesta

ikona110 cmikona210 cmikona350 cmikona110 cm


696,00 złPacific oferuje wyjątkowe spektrum kolorów i sposobów życia. Nasz wizerunek Mórz Południowych jest kształtowana przez ten spokojnym pięknem. Hamak Hawaii Pacific z barów rozpraszaczy oddaje świeżość i majestat Oceanie Spokojnym. Hawaii Pacific to darmowy bilet do osobistego atolu South Sea. Wystarczy zamknąć oczy, a przy odrobinie praktyki, będziesz w stanie usłyszeć dźwięk fal.

Hamak Hawaii rozpórką ucieleśnia niewątpliwy "Aloha Spirit" z retro i klasyczny kwiatowy wzór z 1950 roku. Zintegrowana poduszka oraz otwartą, wyściełany powierzchni zapewniają nieporównywalne doświadczenie relaksacyjny. Więc weź głęboki oddech, zamknij oczy i marzenie Mórz Południowych w hamaku na Hawajach z barów rozpraszaczy!

cechy


ikona
Rozrzutnik otworzyć powierzchnię leżącą wygodne dla 1-2 osób. Wskazówka: hamaki Personel zawsze miły napięta Hang!
ikonaWzmocniona powierzchnia leżącego zwiększa komfort i chroni przed hipotermią.
ikonaLiczbę zwieszakach przyczynia się do komfortu i trwałości. Im więcej, tym bardziej równomiernie ciężar - dla poczucia nieważkości!
ikonaMiędzynarodowy system certyfikacji Forest Stewardship Council (FSC®) gwarantuje, że drewno z środowiskowo i społecznie zrównoważonych lasów stammt.FSC®-Licence kod: CO12427

informacje dodatkowe

ikonaSzerokość blatu: 110 cm                           ikonaDługość łóżka: 210 cm
ikonaDługość całkowita: 350 cm                        ikonaDługość pręta: 110 cm
ikonaWymagana minimalna odległość: 350 cm  ikonaWytrzymałość: 160 kg
ikonaKraj: Indie                                                  ikonaWaga: 4,4 kg
ikonaMateriał Opis: wierzch: 100% poliester; Zawieszenie: 100% poliester; Wypełnienie: 100% poliester; Pasek do nawożenia: Kiefer

2 Inne produkty w tej samej kategorii: