Hamak klasyczny

Pierwotna forma latynoamerykańskiego hamaku! Mieszkańcy Ameryki Południowej tradycyjnie leżą w swoich hamakach w pozycji diagonalniej, czyli po przekątnej. W pozycji tej plecy leżą prosto, a hamak otwiera się pod wpływem ciała. Warto zapamiętać: im szerszy hamak, tym większy komfort leżenia w nim!

Hamak klasyczny  W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Klasyczny hamak 1-osobowy

  Doskonały hamak dla jednej osoby. Hamaki jednoosobowe zajmują szczególnie mało miejsca. Aby zawiesić hamak jednoosobowy potrzeba 270 cm odstępu. Jeśli mamy do dyspozycji większy odstęp, to hamak może być przedłużony przy pomocy liny.

 • Klasyczny hamak 2-osobowy

  Hamaki dwoosobowe są duże, wygodne i nadają się dla jednej lub dwóch osób. Do zawieszenia dużego hamaku minmalna wymagana odleglość to 310 cm. Jeśli mamy do dyspozycji większy odstęp, to hamak może być przedłużony przy pomocy liny.

 • Klasyczny hamak Kingsize

  Hamaki rodzinne są obszerne i zapewniają idelany komfort nie tylko dla jednej osoby, ale także całej rodziny! Do zawieszania hamaku rodzinnego minimalna wymagana odległośc to 360 cm. Jeśli mamy do dyspozycji większy odstęp, to hamak może być przedłużony przy pomocy liny.

 • Siatkowy hamak w...

  Jest hamakiem siatkowym Majów, wykonanym z wysokojakościowej i czystej bawełny.

  Hamak ten jest rezultatem artystycznego rękodzieła z meksykańskiego półwyspu Jukatan. Składająca się z 564 sznurów finezyjna sieć hamaku jest elastyczna oraz przepuszczająca powietrze. Sprawia ona, że hamak ten jest szczególnie wygodnym i wytrzymałym.