Hamaki La Siesta

Klienci z całego świata cenią sobie produkty marki LA SIESTA. Hamaki urzekają pięknem barw, a także cieszą użytkowników komfortem, wysoką trwałością materiałów oraz najwyższą jakością wykonania.

Hamaki La Siesta  Jest 70 produktów.

Podkategorie

 • Fotele hamakowe

  Fotel hamakowy

  Fotele hamakowe to komfortowe siedziska dla jednej osoby. Doskonale nadają się one do wspólnego siedzenia z dziećmi. Podwieszone na suficie, lub zawieszane na specjalnie do nich przygotowanych stojakach lub gałęziach fotele wiszące staną się atrakcją Państwa domu lub ogrodu. Nasze produkty zapewniają Państwu idealne miejsce do czytania i relaksu!

 • Zestawy komplety
 • Dziecko & Niemowlę

  Dziecko

  Produkty marki LA SIESTA przeznaczone dla dzieci i niemowląt dostosowane są do szczególnych potrzeb najmłodszych.

  Bezpieczne systemy mocujące są dla nas priorytetem, a oferowane przez nas modele i materiały powinny zaspokoić każde gusta.

  Poprzez delikatne kołysanie stymulowany jest zmysł równowagi i rozwój mózgu dziecka. Wszystkie produkty LA SIESTA dla dzieci i niemowląt zalecane są przez BAG (Bundesarbeitsgemeinschaft für Haltungs- und Bewegungsförderung) - uznaną niemiecką organizację zachęcającą do aktywności fizycznej oraz wspierającą produkty troszczące się o poprawną postawę ciała.

 • Hamaki turystyczne

  Hamak turystyczny

  Hamaki turystyczne są idealne w podróży, a najlepsza pozycja do spania w nich jest na ukos. W pozycji tej plecy są wyprostowane, a hamak pozostaje otwarty pod wpływem ciała. Im szerszy hamak, tym większy komfort leżenia! Opracowany przez LA SIESTA zintegrowany system zawieszania o nazwie EasyAdjust umożliwia szybkie zawieszanie i odwieszanie hamaka.

 • Stojaki stelaże
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 70 elementów

Tagi

Najczęściej kupowane

Informacja