Kategoria  Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Stelaże do hamaków

  Każdy ze stelaży wspaniale spełni swoją rolę w każdym miejscu, czy to w ogrodzie czy w domu. Ze względu na malowanie proszkowe oraz bogatą gamę kolorów nasz wymarzony stelaż można dopasować do stylu 
  w jakim został zaprojektowany ogród.

 • Hamaki

  Wielu ludzi w dzisiejszych czasach nie ma czasu na relaks. Nasze nieustanne gonitwy i życie w ciągłym ruchu mogą być przyczyną stresu oraz niezadowolenia z życia. Nasze hamaki pozwalają cieszyć się każdym wolnym czasem oraz spędzić miło i wygodnie każdą chwilę. Ze względu na wielkość materiału hamaki można podzielić na jednoosobowe oraz dwuosobowe dostepne w różnych kolorach.

 • Zestawy

  Każdy zestaw to idealne połączenie stelaża oraz odpowiedniego rozmiaru hamaka wyposażonego w specjalny system mocowania. Stojaki wykonane są z wysokiej jakości stali, zabezpieczonej malowaniem proszkowym
  w szerokiej gamie kolorów palety RAL. Prosta konstrukcja znacznie ułatwia szybki montaż wybranego zestawu.

 • Stojaki do foteli
  Nowoczesny kształt umożliwia łatwe przenoszenie stojaka w każde dowolne miejsce w domu bądź w ogrodzie. Wszędzie tam, gdzie chcesz odpocząć!
 • Akcesoria

  Potrzebujesz części zamiennych do naszych stelaży, elementów mocujących hamak lub innych akcesoriów? Wszystko znajdziesz w jednym miejscu!

 • Dmuchane sofy

  Lazy bag to nowoczesna, napełniona powietrzem sofa, którą pokochasz od pierwszego położenia się! 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów