SKU: YABN-1

Nowy produkt

Yayita Hamak dla niemowlaka wykonany z bawełny organicznej

Producent: La Siesta


339,00 złHamak dla niemowląt Yayita écru wykonany jest z miękkiej bawełny organicznej. Hamak ten daje maluszkowm poczucie bezpieczeństwa, a lekkie kołysanie w nim uspokoja nawet najbardziej niespokojne dzieci.

W zależności od tego, czy Państwa dziecko chce być nieco bardziej otulone materiałem lub leżeć w pozycji otwartej podziwiając otoczenie, praktyczny drążek pozwala na dowolne regulowanie pozycji hamaku. Zintegrowany pas bezpieczeństwa uniemożliwia wypadnięcie niemowląt z hamaku.

Wysokiej jakości drewno bambusowe drążku jest bardzo wytrzymałe. Pochodzi ono z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony (FSC®). Produkt posiada certyfikat TÜV oraz pieczęć GS (Geprüfte Sicherheit) świadczącą o sprawdzonym bezpieczeństwie produktu.

Hamak niewmowlęcy nadaje się dla dzieci od 0 do 12 miesięcy.

Delikatne bujanie stymuluje zmysł równowagi i wspomaga rozwój dziecka. Dzięki temu hamak niemowlęcy Yayita polecany jest przez BAG (Bundesarbeitsgemeinschaft für Haltungs- und Bewegungsförderung) - uznaną niemiecką organizację zachęcającą do aktywności fizycznej oraz wspierającą produkty troszczące się o poprawną postawę ciała.

Icon

Hamak niemowlęcy

Produkt idelanie dopasowany do potrzeb niemowląt.

Icon

Bawełna niefarbowana

Szczególnie przyjazna dla skóry, gdyż niewybielana i niefarbowana.

Icon

Drążek bambusowy

Drążek wykonany z drewna bambusowego: piękny i wytrzymały. Dzięki pracochłonnemu sposobowi produkcji w technologii płytkowej, drążek ten posiada szczególnie stabilną strukturę oraz miłą w dotyku, gładką powierzchnię. Jest on odporny na zmienne warunki atmosferyczne.

Icon

Bawełna z upraw ekologicznych

Fair wobec człowieka, fair wobec natury! W przeciwieństwie do zwykłej, komercyjnej bawełny, bawełna organiczna jest przyjazna dla środowiska. Eko-bawełna jest materiałem łatwym w pielęgnacji i przyjemnym dla skóry. Produkt ten odpowiada EK-Eko-Rozporządzeniu 834/2007.

Icon

Wyściełane wnętrze

Wyściełana powierzchnia hamaku podwyższa komfort leżenia i utrzymuje ciepło dając niemowlęciu poczucie bezpieczeństwa.

Icon

Gwarancja bezpieczeństwa – produkt przetestowany przez TÜV

Produkty posiadające ten znak zostały przetestowane i zatwierdzone przez TÜV-Rheinland - unznaną niemiecką instytucję kontrolującą bezpieczeństwo i jakość produktów.

Icon

Pełna odpowiedzialności gospodarka leśna

Znak FSC® gwarantuje, że drewno przez nas używane odpowiada surowym regułom Forest Stewardship Council, zaczynając od zasadzenia drzewa, poprzez procesy obróbki, aż po produkt końcowy. FSC®-Licence Code: CO12427

Icon

Regulacja pozycji leżącej

Opatentowany system umożliwia łatwe regulowanie pozycji leżącej. Dla niemowląt, które nadal szukają schronienia w warunkach przypominających im łono matki, najlepiej nadaje się tzw. pozycja zamknięta. Z biegiem czasu wiele maluszków woli bardziej otwartą pozycje leżenia

    • IconDługość materiału : 60 cm           IconDługość całkowita : 115 cm
    • IconWysokość całkowita : 110 cm    IconDługość drążka : 78 cm
    • IconDopuszczalne obciążenie : 20 kg  IconKraj produkcji : Indie

Produkty powiązane

12 Inne produkty w tej samej kategorii: